Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vážení přátelé a nepřátelé, kamarádi a nekamarádi, známí a neznámí..........jistě Vás napadlo, po zjištění, že jsme nejen založili kynologickou organizaci, dokonce jsme si i koupili parcelu na cvičák, máme vlastní stránky, logo a naši členové dostali i trička a čepice s logem.....PROČ  ?
Proboha, proč se do toho pustili? Co je k tomu vedlo? Kde na to vzali? Jak dlouho jim to vydrží?
No určitě těch společensky otravných otázek by se dalo najít mnoho. A určitě, pokud bychom na tyto otázky odpověděli, tak by si dobrá polovina z Vás myslela, že kecáme.....
Tak tedy na tohle odpovídat nebudeme a necháme to zahaleno tajemstvím.....berte to tak, že prostě to tak je a už to jinak nebude..... 

 

Založení.....

.....Základní organizace Moravskoslezského kynologického svazu číslo 30301 Kynologický klub BOSIVLK, byla založena 1.1.2011 na ustavující schůzi v Roztokách u Jilemnice, zaregistrována u svazu byla 26.1.2011 a má vlastní právní subjektivitu.

Pozemek.....

.....v Roztokách u Jilemnice jsme zakoupili v listopadu 2010. Má rozlohu cca 62 arů. Přístupný je po několika obecních cestách.

Logo.....

.....je z části dílem naším a s části dílem kreslířky Hanky Lenkové (www.dog-art.estranky.cz) 

Název.....

.....BOSIVLK je asi jasný hned při prvním pohledu na naše stránky. A kdo stále ještě neví, ať se zeptá našich psíků bosika (beauceron) Norba a vlka (ČsV) Kazana .

Zahájení.....

..... činnost cvičáku bude zahájena 01.10.2011 prvním ročníkem kynologického závodu BV CUP.

Náš cíl.....

.....cílem našeho snažení je fungující organizace, spokojení psi a spokojení kynologové.
Tak to jsou v kostce shrnuté základní informace o ZO KK BOSIVLK.


 

 
 

Za KK BOSIVLK
Petr Jílek,  předseda
Lenka Jílková,  revizor